e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5993 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 127 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 24-04-2024 w kategorii PRACA, OFERUJĘ / handel, marketing
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
MŁODSZY SPECJALISTA DS. EMPLOYER BRANDINGU ZDALNIE
Cena: 4300,00 pln
BPO Network Sp. z o.o.

Poszukujemy osoby do pracy zdalnej z lekkim piórem i chęcią do pracy.

Nasz klient to jedna z największych firm okulistycznych w Polsce. Pracuje w niej bardzo duża grupa osób z niepełnosprawnością.

Zapraszamy

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

● Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

● Preferowane wykształcenie wyższe (np. Polonistyka, Marketing)

● Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

● Obsługa pakietu Microsoft Office

● Bardzo dobrą umiejętnością zarządzania kilkoma projektami jednocześnie

● Kreatywność i lekkie pióro

● Samodzielność i skrupulatność

● Własny komputer

● Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

● Odpowiedzialność za rozwój profilu na Linkedin

● Wsparcie w realizacji wewnętrznych projektów z zakresu HR

● Dbanie o budowanie dobrego wizerunku firmy

Oferujemy:

● Pracę zdalną

● Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy

● Wynagrodzenie 4300 zł brutto (rzeczywista praca około 5h dziennie) w okresie próbnym

● Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN

● Opiekę ze strony BPO NETWORK (psycholog, pedagog, prawnik, kadrowa)

● Bony na produkty firmy

● Dodatek za używanie własnego komputera

● Możliwość skorzystania z pakietu Luxmed

● Możliwość korzystania z ubezpieczenia

● Fundusz świadczeń pracowniczych

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia

503 460 566
nwalkiewicz@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

Dane :

Natalia
Strona www: https://bponetwork.pl/oferty-pracy/mlodszy-specjalista-ds-employer-brandingu-z-orzeczeniem-o-niepelno
Miasto: cała Polska
Region: Cała Polska

Tagi ogłoszenia: praca zdalna marketing EB HR specjalista LINKEDIN umowa etat benefity orzeczenie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 24-04-2025
Przeczytano: 22 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.